Hakkımızda

Biz tasarımı seviyoruz.

Genç ve dinamik ekibimizle yeni trendler oluşturmayı seviyoruz. Her an profesyonelleşen ekibimiz ile sizlere sade, etkili ve yüksek kaliteli işler sunmaktayız.

Her geçen gün ürün yelpazesi genişleyen ailemiz sizler için işin başından sonuna kadar uygun çözümler sunarak zaman ve paranızda tasarruf sağlıyoruz.

Müşterilerimiz modern yaklaşımımızı ve işleri kolaylaştırmamızı sevmektedir.

Tasarım Teknesi Ailesi’ni seçtiğiniz zaman fikirleriniz dinamik, kullanıcı dostu tasarımlara dönüştüreceğimizi bilirsiniz.

Edindiğimiz bilgi sizin gücünüzdür.

Eğer işinizi bir üst seviyeye çıkartmaya hazırsanız bugün bizimle iletişime geçin ve sizin deneyimlerinizden nasıl faydalandığımızı görün.

Yaratıcı, sempatik tasarım ekibimiz, size etkileyici sonuçlar sunmayı garanti eder.

Biz sizinle aynı dili konuşuyoruz.

Hedefimiz sizin harcadığınız zamanı en aza düşürmektir. Her defasında mükemmel hediyeleri bulun. Ürünlerimiz kişiye özel hediyeler ve ürünleri içerdiğinden, her fırsat için bir şeyler bulmak çok kolay olacaktır.

Sizlere özel günlerinizde özel çözümler sunuyoruz. Hediyelik ve dekoratif ürünleri size özel tasarlıyoruz. Evlilik teklifi, söz, nişan, düğün ve özel günleriniz de ihtiyaçlarınızı sizlere farklı ve özel bir sunumla birlikte tasarlıyoruz. Bunun yanı sıra sevdiğiniz mekânları ilginç ve özel tasarım ürünlerimizi sizinle birlikte özelleştiriyoruz.

Ne alacağınızdan emin olmadığınız zamanlarda da sizlere yardımcı olmak için buradayız.

Mutluluğumuz, sunduğumuz her bir hediye ve ürün için en önemli önceliğimizdir. Güvenilir ailemizden yüksek kaliteli ürünler ve sadece en iyi müşteri hizmetleri alırsınız.

Sevgiler,
Tasarım Teknesi Ailesi