Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik Hakkında

Üyeliksiz alışverişte neden e-posta adresi isteniyor ?

Siparişinizi oluştururken girmiş olduğunuz e-posta adresi ile siparişinize ait bilgiler tarafınıza iletilir. Kargo takibi ve sipariş kontrolü yapabilmek için elinizde bulunması gereken belge niteliği taşıyacak bilgileri size ulaştırabilmemiz için bu bilgi gereklidir.

Neden Üyelik Bilgilerimi Tamamlamamı istiyorsunuz?

Üyelik bilgilerinizi tamamlamanız; sizin için uygun kampanya ve ürün çeşitliliğini sağlayabilmemiz ve size özel günlerde size özel fırsatlar hazırlayabilmemiz için gereklidir. 

Siparişler Hakkında

Satın almadan önce görmek istiyorum, görerek satın alabileceğim bir mağazanız / şubeniz var mı?

Atölyemize gelebilirsiniz. Çalışmalarımızı sizinle yapabiliriz. İletişim adresimize gelerek ürünlerimizi inceleyebilir ve buna göre siparişinizi verebilirsiniz.

Siparişimi verdim, ürünlerin tedarik süresi ne kadardır? Ne zaman elime ulaşır?

Siparişiniz grafik tasarım onayınızdan sonra üretime iletilir. Siparişinizin büyüklüğüne göre kargo teslim süresi değişebilir. Genellikle 3 iş günü üretim sürmektedir. 4. iş günü kargoya teslim ediyoruz.

Siparişinizin size teslimatı ise kargo firmasının inisiyatifinde olup uzak ilçe, köy ve kasabalar haricinde Türkiye'nin her yerine 1-3 gün arasında teslimat yapmaktadır.

Tasarım Teknesi olarak satın aldığınız hediyelerin size ve sevdiklerinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasına büyük önem göstermekteyiz. Bu konuda anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları yetkililerine ile ürünlerimizin zamanında yerine ulaşmasının önemini ve bu konudaki beklentilerimizi özel olarak belirtiyoruz. Sizlerin de siparişini vermiş olduğu ürünlerin kargo takibini web sitemiz aracılığı ile, sizlere gönderdiğimiz e-posta ve SMS aracılığı ile yapabildiğinizi belirtir, bu konuda olası aksaklıklarda doğrudan kargo firması ile ya da çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz. 

KKTC ve yurtdışına gönderim yapıyor musunuz?

Kısa bir süre sonra gönderim yapacağız. Hazırlıklarımız devam ediyor. 

İstediğim bir tarihte teslimat yapabilir misiniz?

Özel bir not ile belirtilmediği müddetçe siparişleriniz en hızlı şekilde hazırlanıp teslimat adresinize gönderilmektedir. Kargonun teslim süreci bulunduğunuz lokasyona göre 2-3 gün sürebilmektedir. Kargonuzun bu sürelerin dışında daha farklı bir günde teslim edilmesini istiyorsanız; lütfen sipariş notunuza bu tarihi belirtiniz. Siparişinizin belirttiğiniz tarihte teslim edilme garantisini kargo firmaları veremediği için bunun %100 garantisini biz de veremiyoruz.

Pazar günü teslimat yapabiliyor musunuz?

Teslimatı kargo firmaları aracılığı ile yapmaktayız. Kargo firmalarının çalışma saatleri: Hafta içi 08:00 - 18:00 Cumartesi 08:00 - 13:00 Resmi - dini tatiller ve pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Kargo görevlilerine saat ve tarih belirtilerek teslimat yapılması sağlanamamaktadır. Teslimat saati kargo firmasının dağıtım güzergahı dahilinde değiştirilememektedir.

Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?

Ödeme Yöntemleri Hakkında

Kredi Kartı:  Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos Sistemi ile birlikte güvenilir bir şekilde doğrudan banka veri tabanına girilmektedir, bankadan başka kimse tarafından görülemez. 

Havale: İnternet bankacılığı kullanıyorsanız kendi hesabınızdan EFT/HAVALE olarak para transferi yapabilir ya da herhangi bir banka hesabınız yoksa en yakın Garanti Bankası ATMsinden Kartsız işlemler menüsünü takip ederek ödemenizi yapabilirsiniz. Siparişinizin en hızlı bir şekilde elinize ulaşması için ödeme bilgisini 08508853077 numaralı telefon ile ya da bilgi@tasarimteknesi.com e-posta adresine yazarak bize ulaştırınız. 

Teslim aldığınız üründe sorun yaşamamak için ne yapalım?

Teslim aldığınız ürünü kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Eğer ürününüz zarar görmüş ise, ürünü teslim almadan, kargo yetkilisine mutlaka "tutanak" tutturarak iade etmenizi rica ederiz. Tutanak olmaması durumunda ürün hasarından dolayı kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımızdan, ürün bedelinin iadesi yapılamayacaktır. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi siz değerli müşterilerimizden önemle rica ederiz.